Fixtures

Saturday 16 October 2021

League Cup Section 5

14:00
Aberdeen East End
vs
Banks o' Dee

League Cup Section 6

14:00
Banchory St Ternan
vs
Culter

League Cup Section 7

14:00
Bridge of Don Thistle
vs
Aberdeen University

League Cup Section 4

14:00
Colony Park
vs
Longside
14:00
Ellon United
vs
Buchanhaven Hearts

McBookie.com Second Division

14:00
Cruden Bay
vs
Burghead Thistle
14:00
Glentanar
vs
Forres Thistle
14:00
Islavale
vs
Whitehills
14:00
Newmachar United
vs
Rothie Rovers

McBookie.com First Division

14:00
Fraserburgh United
vs
Stoneywood Parkvale
14:00
Stonehaven
vs
Dufftown

McBookie.com Superleague

14:00
Hall Russell United
vs
Nairn St Ninian
14:00
Maud
vs
Dyce Juniors
14:00
Montrose Roselea
vs
Deveronside

League Cup Section 8

14:00
Hermes
vs
Sunnybank

Saturday 23 October 2021

McBookie.com First Division

14:00
Aberdeen University
vs
Dufftown
14:00
Fraserburgh United
vs
Longside
14:00
Sunnybank
vs
Stonehaven

League Cup Section 6

14:00
Banchory St Ternan
vs
Stoneywood Parkvale

McBookie.com Superleague

14:00
Bridge of Don Thistle
vs
Maud
14:00
Ellon United
vs
Deveronside
14:00
Hall Russell United
vs
Culter
14:00
Nairn St Ninian
vs
Aberdeen East End

League Cup Section 4

13:30
Buchanhaven Hearts
vs
Colony Park

McBookie.com Second Division

14:00
Forres Thistle
vs
Burghead Thistle
14:00
Glentanar
vs
Cruden Bay
14:00
New Elgin
vs
Islavale
14:00
Rothie Rovers
vs
Whitehills

Scottish Junior Cup sponsored by Macron - Third

14:30
Dyce Juniors
vs
West Calder
14:30
Newmachar United
vs
Dundee North End

North Regional Cup - First Round

14:00
Hermes
vs
Montrose Roselea

Saturday 30 October 2021

McBookie.com First Division

14:00
Buchanhaven Hearts
vs
Fraserburgh United
14:00
Dufftown
vs
Aberdeen University
14:00
Stonehaven
vs
Longside
14:00
Sunnybank
vs
Stoneywood Parkvale

McBookie.com Superleague

14:00
Deveronside
vs
Colony Park
14:00
Dyce Juniors
vs
Bridge of Don Thistle
14:00
Ellon United
P - P
Banks o' Dee
14:00
Hall Russell United
vs
Banchory St Ternan
14:00
Hermes
vs
Aberdeen East End
14:00
Maud
vs
Montrose Roselea
14:00
Nairn St Ninian
vs
Culter

McBookie.com Second Division

14:00
Islavale
vs
Cruden Bay
14:00
New Elgin
vs
Burghead Thistle
14:00
Rothie Rovers
vs
Forres Thistle
14:00
Whitehills
vs
Glentanar

Scottish Junior Cup sponsored by Macron - Third

14:30
Lochee United
vs
Banks o' Dee

North Region Junior Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe