Fixtures

Saturday 3 August 2019

Grill League Cup Section 1

14:00
Buchanhaven Hearts
vs
Deveronside
14:00
Maud
vs
Ellon United

Grill League Cup Section 3

14:00
Buckie Rovers
vs
Spey Valley United
14:00
New Elgin
vs
Dufftown

Grill League Cup Section 5

14:00
Colony Park
vs
Aberdeen University

Grill League Cup Section 2

14:00
Cruden Bay
vs
Fraserburgh United
14:00
Whitehills
vs
Longside

Grill League Cup Section 8

14:00
Culter
vs
Banks o' Dee
14:00
Newmachar United
vs
Hall Russell United

Grill League Cup Section 7

14:00
Dyce Juniors
vs
Glentanar
14:00
Hermes
vs
Stonehaven

Grill League Cup Section 6

14:00
East End
vs
Stoneywood Parkvale
14:00
Sunnybank
vs
Montrose Roselea

Grill League Cup Section 4

14:00
Forres Thistle
vs
Burghead Thistle
14:00
Nairn St Ninian
vs
Islavale

Tuesday 6 August 2019

Grill League Cup Section 5

19:15
Aberdeen University
vs
Bridge of Don Thistle
19:00
Colony Park
vs
Banchory St Ternan

Grill League Cup Section 4

19:00
Burghead Thistle
vs
Nairn St Ninian

Grill League Cup Section 2

19:00
Cruden Bay
vs
Whitehills
19:00
Fraserburgh United
vs
Longside

Grill League Cup Section 1

19:30
Deveronside
vs
Maud
19:00
Ellon United
vs
Buchanhaven Hearts

Grill League Cup Section 3

19:00
Dufftown
vs
Buckie Rovers
19:00
Spey Valley United
vs
New Elgin

Grill League Cup Section 7

19:00
Dyce Juniors
vs
Hermes
19:00
Glentanar
vs
Stonehaven

Grill League Cup Section 8

19:00
Hall Russell United
vs
Banks o' Dee
19:00
Newmachar United
vs
Culter

Grill League Cup Section 6

19:30
Montrose Roselea
vs
East End
19:00
Stoneywood Parkvale
vs
Sunnybank

Wednesday 7 August 2019

Grill League Cup Section 4

19:00
Islavale
vs
Forres Thistle

Saturday 10 August 2019

Grill League Cup Section 5

14:00
Banchory St Ternan
vs
Aberdeen University

Grill League Cup Section 8

14:00
Banks o' Dee
vs
Newmachar United

Grill League Cup Section 3

14:00
Dufftown
vs
Spey Valley United
14:00
New Elgin
vs
Buckie Rovers

Grill League Cup Section 6

14:00
East End
vs
Sunnybank
19:30
Montrose Roselea
vs
Stoneywood Parkvale

Grill League Cup Section 1

14:00
Ellon United
vs
Deveronside
14:00
Maud
vs
Buchanhaven Hearts

McBookie.com Second Division

14:00
Forres Thistle
vs
Glentanar

McBookie.com Superleague

14:00
Hermes
vs
Nairn St Ninian

Grill League Cup Section 4

19:00
Islavale
vs
Burghead Thistle

Grill League Cup Section 2

14:00
Longside
vs
Cruden Bay
14:00
Whitehills
vs
Fraserburgh United

Grill League Cup Section 7

14:00
Stonehaven
vs
Hermes

Tuesday 13 August 2019

McBookie.com First Division

14:00
Aberdeen University
vs
Stonehaven
19:00
Buchanhaven Hearts
vs
Longside
19:00
Buckie Rovers
vs
Dufftown
19:00
Sunnybank
vs
Stoneywood Parkvale

McBookie.com Superleague

19:00
Banchory St Ternan
vs
Hall Russell United
19:30
Banks o' Dee
vs
Montrose Roselea
19:00
Culter
vs
East End
19:30
Deveronside
vs
Colony Park
19:00
Ellon United
vs
Maud

McBookie.com Second Division

19:00
Burghead Thistle
vs
Spey Valley United
19:00
Newmachar United
vs
Cruden Bay

Grill League Cup Section 7

19:00
Glentanar
vs
Hermes

Grill League Cup Section 8

14:00
Hall Russell United
vs
Culter

Grill League Cup Section 4

14:00
Nairn St Ninian
vs
Forres Thistle

Wednesday 14 August 2019

McBookie.com Second Division

19:00
New Elgin
vs
Islavale

Saturday 17 August 2019

McBookie.com Second Division

14:00
Burghead Thistle
vs
Islavale
14:00
Cruden Bay
vs
Forres Thistle
14:00
Glentanar
vs
Whitehills
14:00
Newmachar United
vs
New Elgin

McBookie.com Superleague

14:00
Colony Park
vs
Dyce Juniors
14:00
East End
vs
Banks o' Dee
14:00
Ellon United
vs
Deveronside
14:00
Hall Russell United
vs
Maud
14:00
Hermes
vs
Culter
14:00
Montrose Roselea
vs
Banchory St Ternan

McBookie.com First Division

19:00
Dufftown
vs
Buchanhaven Hearts
14:00
Longside
vs
Aberdeen University
14:00
Stoneywood Parkvale
vs
Buckie Rovers
14:00
Sunnybank
vs
Fraserburgh United

Saturday 24 August 2019

McBookie.com First Division

14:00
Aberdeen University
vs
Buchanhaven Hearts
14:00
Fraserburgh United
vs
Dufftown
14:00
Stonehaven
vs
Buckie Rovers
14:00
Sunnybank
vs
Longside

McBookie.com Superleague

14:00
Banchory St Ternan
vs
Ellon United
14:00
Banks o' Dee
vs
Hall Russell United
14:00
Culter
vs
Nairn St Ninian
14:00
Dyce Juniors
vs
East End
14:00
Hermes
vs
Maud
14:00
Montrose Roselea
vs
Colony Park

McBookie.com Second Division

14:00
Forres Thistle
vs
Newmachar United
14:00
Islavale
vs
Whitehills
14:00
New Elgin
vs
Burghead Thistle
14:00
Spey Valley United
vs
Glentanar

Saturday 31 August 2019

McBookie.com Superleague

14:00
Banchory St Ternan
vs
Dyce Juniors
14:00
Culter
vs
Banks o' Dee
14:00
Deveronside
vs
Hall Russell United
14:00
Ellon United
vs
Hermes
14:00
Maud
vs
Montrose Roselea
14:00
Nairn St Ninian
vs
East End

McBookie.com First Division

14:00
Buckie Rovers
vs
Aberdeen University
14:00
Longside
vs
Dufftown
14:00
Stonehaven
vs
Sunnybank
14:00
Stoneywood Parkvale
vs
Fraserburgh United

McBookie.com Second Division

14:00
Glentanar
vs
Cruden Bay
14:00
Islavale
vs
Forres Thistle
14:00
Newmachar United
vs
Spey Valley United
14:00
Whitehills
vs
New Elgin

Latest news

Maud defender up for sale
General Maud defender up for sale

Transfer news.

Grill League Cup draw 2019-20
General Grill League Cup draw 2019-20

Grill League Cup news

North Region Junior Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe